Prenájom mobilných žeriavov a žeriavnícke práce

Naša firma ponúka do prenájmu autožeriavy aj s kvalifikovanou obsluhou s nosnosťou do 40 ton typu Tatra a dosahom základného ramena 41,3 metrov. Tieto autožeriavy sú určené na stavebnomontážne práce vyššieho a stredného rozsahu. Podvozky Tatra sú spoľahlivé a dokážu sa dostať aj v náročnejších neupravených terénoch na miesto stavby, čo je prednosťou pri stavbách v ich počiatočnom štádiu. Vzhľadom na túto skutočnosť sú na našom stavebnom trhu aj najpoužívanejšie.

    
Naše žeriavy patria do kategórie cestných výložníkových žeriavov s plne otočným vrškom (360 stupňov) a sklopným výložníkom, ktorý umožňuje zdvíhanie a premiesťovanie bremien na meniteľnom vyložení. Ich použiteľnosť je veľmi široká,  v najrôznejších priemyselných a stavebných odvetviach. Sú určené ako univerzálny mechanizačný prostriedok k práci pri manipulácii s materiálom, najmä pri prácach prekladacích, montážnych, stavebných, opravárenských,v priemysle, stavebníctve, v skladovom hospodárstve, pri vykladaní vagónov, pri montáži strojov a usadzovaní technologických zariadení v priemyselných závodoch a pri všetkých ostatných prácach spojených s premiesťovaním kusových bremien.
 

taggy:( autožeriav, žeriav, ad20, CKD AD-20, žeriavnícke práce Žilina, paleta, prenájom žeriavov Žilina,jeřáb, autojeřáb tatra, tatra 148 AD20, žeriavnícke služby Žilina, dvíhanie bremien, autožeriav 40 ton, Gottwald amk 60-41 )

 

 

 

 

Fotogaléria: Autožeriavnícke práce