Autodoprava s hydraulickou rukou

Ross Viza 560 6x6

 

   Nákladný automobil Ross Viza 560 6x6, valník firmy Gentiana s.r.o., Vám zaručí, že sa Váš náklad dostane aj tam, kam sa iné vozidlá neodvážia. Hydraulický žeriav, ktorý je svojím výkonom v kategórii vozidiel s celkovou hmotnosťou do 12 ton, ojedinelý dáva vozidlu nové možnosti využitia. Nakladanie a vykladanie rozmerných predmetov, paliet, panelov, unimobuniek, bilboardov, drevnej guľatiny a porezu, stavanie krovov, nahradí betónpumpu betonárskym košom a mnoho iných...

  Ross Viza 560 je špeciálny stredný terénny nákladný automobil určený na prepravu aj vo veľmi ťažkom teréne. Vozidlo môže byť prevádzkované v málo únosnom teréne, na poľných a lesných cestách a na všetkých pozemných komunikáciách. Vozidlo je vybavené stálym pohonom zadných náprav, s možnosťou pripojenia pohonu prednej nápravy. Všetky nápravové diferenciály sú vybavené uzávierkou diferenciálu.

   Valník má rozmer plošiny korby  4,1x2,45 m. Odnímateľné bočnice a zadné čelo umožňujú prevoz aj rozmernejších nákladov, než je plošina korby. Maximálna celková hmotnosť nákladu je 4 tony.

taggy:( autodoprava, autodoprava s hydraulickou rukou, preprava, preprava v terene, paleta, dovoz, prepravit, autodoprava, hydraulicka ruka, pm, teren, paletovy tovar, ross, viza, preprava stavebneho materialu,  )

Parametre vozidla:

 • Svetlá výška                                                                  410 mm
 • Šírka                                                                           2480 mm
 • Výška                                                                         3015 mm
 • Dĺžka                                                                          7025 mm
 • Max. celková hmotnosť                                                11980 kg
 • Max. nosnosť                                                               4000 kg
 • Max. hmotnosť prívesu                                                  5000 kg
 • Stúpavosť                                                                   100 % (45 stupňov)
 • Brodivosť                                                                     800 mm
 • Prekročivosť                                                                900 mm
 • Výstupnosť (max. prekročenie kolmej prekážky)             410 mm

 

Hydraulická ruka Bonfiglioli P15000L/3SI

   Dôležitým parametrom výkonu hydraulického žeriavu je tzv. zdvihový diagram, udávajúci maximálne povolené zaťaženie v oku žeriavu. Tieto hodnoty sú dôležité pre základnú inditikáciu použitia hydraulickej ruky v praxi, tak aj pre zaručenie maximálnej bezpečnosti pri práci s hydraulickým žeriavom. Náš hydraulický žeriav zaručí zdvihnutie bremena o hmotnosti 1200 kg na vzdialenosti 10 m od stĺpu hydraulického žeriavu a maximálny dosah žeriavu je 14 m. Ovládanie sa deje pomocou rádiového diaľkového ovládania.

Navijak z PV3S

   Ross Viza je dodatočne vybavený navijakom PV3S s ťažnou silou 3,5 KN. Odvíjanie lana je možné jednou rýchlosťou, navíjanie je možné realizovať piatimi rôznymi rýchlosťami. Vývod lana hrúbky 12 mm je v zadnej časti vozidla pod valníkovou nástavbou. Navijak je vybavený preťažovacou spojkou.